Ligile românești în FIFA!

144 posts Page 8 of 15
Previous 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15 Next
cel alb de la CFR poti sa-l pui si la Gaz Metan...ca e acelasi model
Noul logo badge Liga 1 Betano s-a schimbat...la fel si FC Botosani (care a purtat 4 editii la rand nike....are din acest sezon sponsor tehnic ...ERREA (Italia)....model EIGER SHIRT SS AD....fotografii...http://www.fcbotosani.ro/florin-acsinte ... i-oficial/

Lolo am o mare rugaminte la tine ...adauga logo badge nou la CSU Craiova (H,A,3rd si GK) ..CFR Cluj (A)...Chiajna(A)...multumesc in avans

ps...(trebuia sa te anunt de aceasta schimbare importanta...

ultima postare in thread-ul lui Lolo (scuze !
Salut , aceste echipamente merg si pe FIFA 15?
start88 wrote: Noul logo badge Liga 1 Betano s-a schimbat...la fel si FC Botosani (care a purtat 4 editii la rand nike....are din acest sezon sponsor tehnic ...ERREA (Italia)....model EIGER SHIRT SS AD....fotografii...http://www.fcbotosani.ro/florin-acsinte ... i-oficial/

Lolo am o mare rugaminte la tine ...adauga logo badge nou la CSU Craiova (H,A,3rd si GK) ..CFR Cluj (A)...Chiajna(A)...multumesc in avans

ps...(trebuia sa te anunt de aceasta schimbare importanta...

ultima postare in thread-ul lui Lolo (scuze !

Bun mersi!
This is Liga 1 Betano :lol: :-x Echipele în iarnă își schimbă echipamentele.

Alecs wrote: Salut , aceste echipamente merg si pe FIFA 15?

Da
Daca gasesc poze bune la Petrolul , il poti face? Tot de la Joma. Mi-a venit pofta de Liga 1 si mi-am instalat RNGP 15 si as vrea sa am echipamentul Petrolului.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
probabil FC Botosani a avut contract cu nike pana la finele lu' 2017 ! (interesant ! ...de mult timp errea nu a mai fost prezenta in primele 2 ligi de la noi

azi postez un up-date cu noul logo badge Betano ...la FCSB,Dinamo,Astra si Sepsi (refacut de la 0

Lolo sa-mi spui daca Sepsi este ok ..
Alecs wrote: Daca gasesc poze bune la Petrolul , il poti face? Tot de la Joma. Mi-a venit pofta de Liga 1 si mi-am instalat RNGP 15 si as vrea sa am echipamentul Petrolului.

Da, îmi poți trimite și sponsorii?
Image

Image

Image
FC Voluntari 2017 / 2018 (Basic kit pack)
(Collar: 7, 15, 0, 7)

ImageImageImageImage

ImageImageImageImage

Puțini apreciază asta dar am căutat timp de 2 ore ce model Puma folosesc pentru echipamentul din deplasare...
Lolo wrote:
FC Voluntari 2017 / 2018 (Basic kit pack)
(Collar: 7, 15, 0, 7)

ImageImageImageImage

ImageImageImageImage

Puțini apreciază asta dar am căutat timp de 2 ore ce model Puma folosesc pentru echipamentul din deplasare...

Superbe ca intotdeauna! :D Stiu ce greu e sa faci echipamentele, am vazut tutorialele pe net. Si sa faci echipamente pentru echipele din romania, care cauta cele mai nefolosite modele si le schimba odata la 6 luni e si mai greu! Dar ai reusit inca o data sa faci echipamente superbe! :D
Previous 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15 Next
144 posts Page 8 of 15