Ligile românești în FIFA!

178 posts Page 18 of 18
Previous 1 ... 14, 15, 16, 17, 18 Next
MrKoKo wrote: Azi am primit FIFA18 si se instalează acum :geek: ma gândesc sa încep o cariera :twisted:

Si eu pe PES 18
Alecs wrote:
cristi12 wrote: Plasele din Fifa 18 arata teribil.

Au incercat sa le faca ca pe Santiago Bernabeu. Daca te uiti atent , sunt aproape la fel. Drepte si stranse.

Acum ca stau sa ma uit atent,ai dreptate.Dar tot nu-mi plac,chiar deloc.Daca anul trecut am avut 17 original,anul asta ma gandesc de 2 ori.Nu vad schimbari majore in joc.O sa joc la cineva ca sa ma edific.Imi pare ca nivelul e mai slab,iar faptul ca au imbunatatit pasele filtrante imi usureaza misiunea in loc sa o ingreuneze.

p.s. :As incerca PES in acest an,dar faptul ca nu au licente ma face sa ma gandesc de 2x ori.
Image
cristi12 wrote:
Alecs wrote:
cristi12 wrote: Plasele din Fifa 18 arata teribil.

Au incercat sa le faca ca pe Santiago Bernabeu. Daca te uiti atent , sunt aproape la fel. Drepte si stranse.

Acum ca stau sa ma uit atent,ai dreptate.Dar tot nu-mi plac,chiar deloc.Daca anul trecut am avut 17 original,anul asta ma gandesc de 2 ori.Nu vad schimbari majore in joc.O sa joc la cineva ca sa ma edific.Imi pare ca nivelul e mai slab,iar faptul ca au imbunatatit pasele filtrante imi usureaza misiunea in loc sa o ingreuneze.

p.s. :As incerca PES in acest an,dar faptul ca nu au licente ma face sa ma gandesc de 2x ori.

Nici pe mine nu ma bate gandul sa il cumpar pt ca nu e aproape nimic schimbat la el. Doar putin contrast la grafica si putina lumina nu schimba cu nimic. Gameplayul foarte putin, doar The Journey ma face sa joc FIFA 18 , doar luat de pe net , nu cumparat.
PES-ul mi se pare foarte bun in materie de gameplay. Ai patch care rezolva tot (transferuri,kituri,embleme) , eu mi-am pus patch si nu am nicio problema. PES 18 a adus o schimbat majora fata de PES 17, FIFA 18 fata de FIFA 17 una foarte mica.
E parerea mea , nu sunt vreun critic sau ceva , sper sa nu supere pe nimeni.
A si aparut
Deci de data asta chiar a murit cu totul activitatea...
Eu mai trec pe aici..
La fel :(
Intr-adevar, dar ma refer la activitatea din topicurile cu editari si cariere...
Previous 1 ... 14, 15, 16, 17, 18 Next
178 posts Page 18 of 18