Ligile românești în FIFA!

38 posts Page 3 of 4
In campionat ai timp destul sa iti revii dupa acele rezultate , insa in Europa orice meci conteaza !
FIFA 18

Origin : NekolasGame

Image
In campionat parca scartii asa un pic, vad ca in Europa League, nu ai probleme si deja ai luat o sansa mare pentru calificare in primavara.
Sa postezi si un clasament din Liga 1 sa vedem cum stai pe acolo,

Buna victoria cu Viktoria Plzen, o remiza alba cu Astra, cred ca se putea mai bine avand in vedere lotul Giurgiuvenilor si al tau..

Un meci bunicel cu Sepsi, sunt 3 puncte insa nu e bine daca i-ai invins cu greu..
Image
Cu Astra cred ca trebuia sa scoti mai mult la ce diferenta de lot e intre tine si ei. Nu stiu care e problema, dar in campionat nu o duci prea bine, chiar daca ai reusit sa invingi Sepsi.
Totusi, situatia se schimba in Europa League, unde stai mult mai bine si deja ai luat o optiune serioasa la calificare.
Origin: sandruadi
In campionat rezultate decente , insa in Europa ai avut o deplasare excelenta ,
Pacat pentru Pintilii , era un jucato cu un rol foarte important in echipa , insa cred ca cine-l va
inlocuii va face o treaba buna !
FIFA 18

Origin : NekolasGame

Image

Ai pierdut un fundas foarte bun in meciul din Europa.
Din cate imi amintesc , daca imi amintesc bine , ai avut probleme cu Iasiul si intr-un meci mai vechi de ai incheiat 1-1 :-?. Acum s-au lasat la fel de greu ,dar ai reusit sa inchizi toate culoarele dupa 0-1.
Cu Botosani ce mai e de zis?
In campionat mergi bine, in el mai ai in pic si ajungi in primăvara europeană. Păcat de accidentarea lu balasa, sper sa revină cât mai repede
2 meciuri bune in campionat, in sfarsit nu mai comiti acele erori.

In EL e un rezultat decent zic eu, fiind in deplasare si Beer Sheva nu e o echipa rea.

Pe ce loc esti in grupa?
Image
38 posts Page 3 of 4