Ligile românești în FIFA!

206 posts Page 11 of 21
Previous 1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21 Next
Și eu :D
O sa incep usor usor sa pun la punct cate ceva si duminica voi posta primul Update , sper sa fie cat mai lunga aceasta cariera !
FIFA 18

Origin : NekolasGame
Acest mesaj e pentru userii ce vor sa incerce liga 1 in FIFA 15 cu ultimul patch de la MW.
O sa explic in cativa pasi simpli :

1. Instalezi moddingway

2.deschizi selectorul de la moddingway si selectezi ultimul database, cel cu sezonul actual dupa care dai apply!

3.deschizi CM15 si importezi CMP-ul. Dupa ce se importeaza, dai save acolo in colt sus si inchizi CM15.

4. copiezi ce e in arhiva asta in folderul fifa, o sa dai replace cand iti cere.

5. stergi fisierele din poza ce se afla in FIFA 15\data\fifarna\lua\assignments\teams16 pentru ca daca nu le stergi, echipele romanesti o sa aiba fonturi aiurea. N-am avut timp sa le modific, asa ca le-am sters direct, singurul impediment ar fi faptul ca nu sunt badge-urile de UCL si UEL la echipele romanesti.
Image

https://ufile.io/gnk8f- cmp-ul de importat cu CM 15
https://ufile.io/8z3es-arhiva cu folderul data

Aaa, si inca ceva, daca va face un folder kit, in FIFA 15\data\sceneassets, copiaza tot din folderul kit in folderul k16.

Succes si sper sa va mearga! :D

Am pus aici Alecs, fiindca nu eram sigur ca s-a trimis pm-ul :))
De asemenea, Adi, daca vrei o sa mai trimit odata arhiva cu echipamentele.
:!: Sunt indecis .. Liga principala sau secunda :smile: :?:

:arrow: Apropo , mana sus cine mai incepe , usor usor ..fiecare cu un update la 2-3 zile si tot e bun ! ;-) :-D
FIFA 18

Origin : NekolasGame
Liga secunda zic :)) Eu as incepe o cariera in Romania, tot cu Steaua, de data asta fără buguri sper :D
M-as baga si eu
Nu vreti comentarii de genul: "o victorie mare , succes mai departe"? Atunci nu mai postati asa. Cum lasi asa primesti.
Cine mai este activ, m-as baga si eu :D
Ceva recomandari de echipe ?
ImageImage
Suntem cativa, am putea reincepe activitatea. Un update la 2-3 zile as putea pune :)
Si eu, daca reusesc sa bag cmp-ul cu Liga 1 al tau :))
Are erori? Bug-uri?
Origin: sandruadi
Eu iti recomand ceva echipe din Asia,America si dupa 2 sezoane sau cat vrei tu vii in europa...
pana acum am vazut doar echipe din Europa
Previous 1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21 Next
206 posts Page 11 of 21