Ligile românești în FIFA!

175 posts Page 15 of 18
Previous 1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 Next
Eu il am, e de la tine cred
Origin: sandruadi
E de la tine man
Gata ,si-a revenit
Știe cineva niște setări mai bune pt FIFA ? E prea ușor de jucat. Mâine am sa testez câteva setări pt sliders de pe yt.
^ de aceea ma dadusem pe PES dar si ala are partile lui proaste. Conduc cu 1 0 si pasam in aparare in min. 80 si ei ma asteptau la jumatate...pe cand la FIFA vine cu toata echipa peste tine. Nu zic ca e mai bun FIFA sau PES.
Alecs wrote: ^ de aceea ma dadusem pe PES dar si ala are partile lui proaste. Conduc cu 1 0 si pasam in aparare in min. 80 si ei ma asteptau la jumatate...pe cand la FIFA vine cu toata echipa peste tine. Nu zic ca e mai bun FIFA sau PES.

Da stiu ce zici, am gasit vreo 2 setari in care lumea zice ca e mai greu si mai misto, am sa fac 2 meciuri demonstrative sa vad daca e adevarat. ca am ajuns cu stoke sa bag pe Manchester fara probleme. adica sa fie un pic mai greu, o idee mai trebuie :))
Asa eram si eu cu Newcastle :)) daca e ceva mai greu,sa il lasi pe aici te rog.
Alecs wrote: Asa eram si eu cu Newcastle :)) daca e ceva mai greu,sa il lasi pe aici te rog.

Yep, am sa testez diseara :D
Salut baietii ! Ce faceti, bine sanatosi ? Cred ca revin si eu cu o cariera daca mai este asa activitate (tot fifa 14) :))
Haida :))
Previous 1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 Next
175 posts Page 15 of 18