Ligile românești în FIFA!

110 posts Page 9 of 11
Previous 1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11 Next
Image

Image
In minutul 24 parea ca se repeta povestea dar ai reusit sa egalezi rapid si ai reusit sa spargi blestemul in repriza a doua! :D Felicitari pentru trofeu, sa fie primul dintr-o serie lunga! :D CU Newcastle n-ai avut mari probleme, pare ca lupta acolo sus e una stransa, orice echipa din top 4 are sanse la titlu! Chiar si locurile 5 si 6 daca stau bine sa ma gandesc, doar mai sunt 10 etape!
Efectul noului transfer :)) , Reus a adus prima victorie impotriva celor de la City in acest sezon .
In campionat nu ai avut mari probleme cu Newcastle , diferenta enorm de mica in primele 4 echipe din campionat .
Image
Palmares
Valencia :
In sfarsit ai reusit sa castigi imortriva celor de la City :)) dupa lupte seculare. vad ca este intr-o forma buna si cred ca o sa conteze asta, diferenta de 1p se poate recupera.
Daca ii bateai in campuonat,victoria era si mai buna. Cu Newcastle a fost simplu,titlul se duce spre o lupta in 4,dar sa nu ne grabim
Image
Ai inscris multe goluri cu West Ham si ai uitat sa dai gol si cu Benfica, insa acea infrangere nu te incurca deloc, esti calificat mai departe, asta e tot ce conteaza. De abia astept sa vad meciul cu Real, o sa fie un meci de foc, vreau sa ii bati, succes.
Nu vreti comentarii de genul: "o victorie mare , succes mai departe"? Atunci nu mai postati asa. Cum lasi asa primesti.
Victorie clara in fata lu West Ham , meciul cu Benfica a fost ceva mai lejer , ai castigat turul era greu sa nu te califici dupa scorul din tur . Ii bine ca si Oxlade marcheaza destul de mult , sa vedem meciurile cu Real .
Image
Palmares
Valencia :
Image
Chiar daca zona marcatorilor nu arata ca am jucat cu rezervele, au intrat in a 2-a repriza :)) am tinut cont si de cine era odihnit si mna.
Sa il vedem pe Salah si cu Real, sper sa inscrie si acolo. Te-ai revenit in meciul cu Watford, a fost bine, 3 puncte foarte bune.cu Palace te-ai distrat.
Nu vreti comentarii de genul: "o victorie mare , succes mai departe"? Atunci nu mai postati asa. Cum lasi asa primesti.
Previous 1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11 Next
110 posts Page 9 of 11