Ligile românești în FIFA!

1088 posts Page 96 of 109
Previous 1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 109 Next
hey gaba poti sa-mi spui si mie cum ai creat patchul,ca as vrea si eu sa creez unul ma intereseaza si pe mine liga 1 in fifa 14 si as vrea sa fiu si eu de ajutor si ori sa ajut ori sa creez eu unul
Marius2001 wrote: hey gaba poti sa-mi spui si mie cum ai creat patchul,ca as vrea si eu sa creez unul ma intereseaza si pe mine liga 1 in fifa 14 si as vrea sa fiu si eu de ajutor si ori sa ajut ori sa creez eu unul

Cu Creation Master 14 si Fifa File Explorer
Gaba daca vrei te pot ajuta cu DB-ul!
Palmares(Professional) : Lech Poznan - 2 Titluri , Trofeul Europa League,16-imi Champions League,2 cupe ale Poloniei
Hai cu patch-ul gaba :)
Salut. Urmaresc de ceva timp activitatea de pe forum si vad ca nu mai e ce a fost. Revin la ce am de spus, daca cineva este interesat sa facem un patch pentru FIFA 2014 in fiecare an , cu update-uri periodice (cel putin pe Liga 1 , Liga 2 Romania ) sa ma contacteze in privat .
Laur92 wrote: Salut. Urmaresc de ceva timp activitatea de pe forum si vad ca nu mai e ce a fost. Revin la ce am de spus, daca cineva este interesat sa facem un patch pentru FIFA 2014 in fiecare an , cu update-uri periodice (cel putin pe Liga 1 , Liga 2 Romania ) sa ma contacteze in privat .

interesanta idee si cred ca foarte buna 8-) 8-) 8-)
Giulia wrote:
Laur92 wrote: Salut. Urmaresc de ceva timp activitatea de pe forum si vad ca nu mai e ce a fost. Revin la ce am de spus, daca cineva este interesat sa facem un patch pentru FIFA 2014 in fiecare an , cu update-uri periodice (cel putin pe Liga 1 , Liga 2 Romania ) sa ma contacteze in privat .

interesanta idee si cred ca foarte buna 8-) 8-) 8-)

Da, acum sa vedem cati sunt cei care si doresc sa ajute :)
Fac eu DB-ul pentru Liga 1/2
Palmares(Professional) : Lech Poznan - 2 Titluri , Trofeul Europa League,16-imi Champions League,2 cupe ale Poloniei
ToaderAlin wrote: Fac eu DB-ul pentru Liga 1/2

Inca nu am permisiunea sa iti raspund la mesajul privat . E bine ceea ce stii , deci tu ai putea fi cel care sa se ocupe de DB. Hai sa il asteptam si pe Gaba, poate si el ne va putea ajuta cu ceva, poate e interesat de acest proiect al nostru. :)
Laur92 wrote:
ToaderAlin wrote: Fac eu DB-ul pentru Liga 1/2

Inca nu am permisiunea sa iti raspund la mesajul privat . E bine ceea ce stii , deci tu ai putea fi cel care sa se ocupe de DB. Hai sa il asteptam si pe Gaba, poate si el ne va putea ajuta cu ceva, poate e interesat de acest proiect al nostru. :)

pot sa va ajut si eu daca se poate stiu lucra cu cm14
Previous 1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 109 Next
1088 posts Page 96 of 109