Ligile românești în FIFA!

1043 posts Page 96 of 105
Previous 1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 105 Next
Gaba,esti super tare omule,respect
Palmares(Professional) : Lech Poznan - 2 Titluri , Trofeul Europa League,16-imi Champions League,2 cupe ale Poloniei
DanutFCDB wrote:
Gaba wrote: In curand se va lansa moddingway 2017-2018
http://www.moddingway.com/news/6814.html
Cand va aparea voi incepe modarea,nu cred ca va fi foarte dificil

Abia asteptam. Speram ca noul Patch sa nu mai aiba BUG uri. Am terminat 3 sezoane cu Astra Giurgiu in care am luat 3 campionate 2 cupe ale ligii si o cupa a Romaniei + Participari in UCL. Apoi am plecat la Union Berlin in L2 Germania si mereu luam CRASH...Sper ca toate ehipele si cele din Liga 1 vor avea loturile la zii. si numerele de pe tricouri

A aparut moddingway?
Nup
Palmares(Professional) : Lech Poznan - 2 Titluri , Trofeul Europa League,16-imi Champions League,2 cupe ale Poloniei
Deci la conferinta de presa inainte de meci(acel patrat rosu care il vezi atunci cand dai advance inainte de meci) primesc mereu crash,am editat cativa jucatori in Creation Master si primesc crash,de ce?
Apropo mai lucreaza la Fete,planic si golofca sunt blonzi,si mai adauga jucatori gen cicaldau,mladen,multi alti jucatori la craiova,razvan horj,mai lucreaza la OVR,adauga-l pe screciu,morutan,abang,pentru ca mie imi da eroarea aia cand adaug jucatori la echipe
hey gaba poti sa-mi spui si mie cum ai creat patchul,ca as vrea si eu sa creez unul ma intereseaza si pe mine liga 1 in fifa 14 si as vrea sa fiu si eu de ajutor si ori sa ajut ori sa creez eu unul
Marius2001 wrote: hey gaba poti sa-mi spui si mie cum ai creat patchul,ca as vrea si eu sa creez unul ma intereseaza si pe mine liga 1 in fifa 14 si as vrea sa fiu si eu de ajutor si ori sa ajut ori sa creez eu unul

Cu Creation Master 14 si Fifa File Explorer
Gaba daca vrei te pot ajuta cu DB-ul!
Hai cu patch-ul gaba :)
Salut. Urmaresc de ceva timp activitatea de pe forum si vad ca nu mai e ce a fost. Revin la ce am de spus, daca cineva este interesat sa facem un patch pentru FIFA 2014 in fiecare an , cu update-uri periodice (cel putin pe Liga 1 , Liga 2 Romania ) sa ma contacteze in privat .
Laur92 wrote: Salut. Urmaresc de ceva timp activitatea de pe forum si vad ca nu mai e ce a fost. Revin la ce am de spus, daca cineva este interesat sa facem un patch pentru FIFA 2014 in fiecare an , cu update-uri periodice (cel putin pe Liga 1 , Liga 2 Romania ) sa ma contacteze in privat .

interesanta idee si cred ca foarte buna 8-) 8-) 8-)
Previous 1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 105 Next
1043 posts Page 96 of 105