Ligile românești în FIFA!

1071 posts Page 107 of 108
Previous 1 ... 104, 105, 106, 107, 108 Next
Marius2001 wrote: eu mai sunt si incerc sa sa fac ceva
am creat un forum nou
am creeat echipamentele romaniei
dar vad ca nimeni nu se mai uita

Nu inteleg de ce ai creat tu alt forum. Crezi ca e mai populat decat FNLR? =))
Origin: sandruadi
Fratilor facem ceva sau nu mai facem????
Adi wrote:
Marius2001 wrote: eu mai sunt si incerc sa sa fac ceva
am creat un forum nou
am creeat echipamentele romaniei
dar vad ca nimeni nu se mai uita

Nu inteleg de ce ai creat tu alt forum. Crezi ca e mai populat decat FNLR? =))

macar incerc sa fac ceva nu stau si astept ca altii si zic ca nu se mai face nimic
Bai nu mi se mai deschide file master..ajutooor..dau click si nu se deschide ce sa fac?
DanutFCDB wrote: Bai nu mi se mai deschide file master..ajutooor..dau click si nu se deschide ce sa fac?

Instaleaza netframework 4.5.2. Am patit-o mai demult si eu, si asa s-a rezolvat.
Am facut eu un Patch. Am luat RNGP V6 BETA. Am luat Cateva fisiere de la GABA. Si a iesit ceva stabil. Am nevoie de cineva sa faca complet LOT-URILE SI NUMERELE JUCATORILOR. DAR SI LIGA A 2-A SI A 3-A. Jucatorii la echipele celelalte sunt cei din 2015. Nu am nici ECHIPAMENTELE 17-18 SUNT TOT CE VECHI DIN 2015-2016. IL VOI PUNE PROBABIL MAINE. MENTIONEZ CA E UN PATCH SIMPLU FARA SCOREBOARD-URI SI ALTE RAHATURI. ATAT AM NEVOIE DE CINEVA SA MI FACA LOT-URILE DIN LIGA 1 COMPLETE NUMERELE LIGA A2-A SI LIGA A3-A. p:s:PROBABIL MAINE SEARA VA APAREA.
Salut ai reusit ceva cu patchul?
Eu lucrez la un patch,am kit-urile,am lot steaua actualizat la zi,dar am echipele din 2014/2015 si cele din Spania,Anglia etc...voi vedea ce voi face,daca vrei poti lua RNGP v5 si editezi si tu ce mai e pe acolo
Palmares(Professional) : Lech Poznan - 2 Titluri , Trofeul Europa League,16-imi Champions League,2 cupe ale Poloniei
ToaderAlin wrote: Eu lucrez la un patch,am kit-urile,am lot steaua actualizat la zi,dar am echipele din 2014/2015 si cele din Spania,Anglia etc...voi vedea ce voi face,daca vrei poti lua RNGP v5 si editezi si tu ce mai e pe acolo

Aline fa doar liga 1 2017-2018 si lasa echipele alea 2014. Sa ne mearga asa. SI o sa updatam an la an lot urile. e perfect asa.
Mai bine le lasam asa alea din extern transferurile le facem noi cu cm master liga 1 e baza sa fie la zi
Previous 1 ... 104, 105, 106, 107, 108 Next
1071 posts Page 107 of 108