Ligile românești în FIFA!

50 posts Page 5 of 5
eu incerc sa fac pentru mine
apropo si eu am teza la romana maine :cry: :cry: :cry:
moldoian poti sa-mi dai si mie db-ul cu transferurile si jucatorii din liga 1
ASteapta sa termine,tu lucreaza la minifete
Palmares(Professional) : Lech Poznan - 2 Titluri , Trofeul Europa League,16-imi Champions League,2 cupe ale Poloniei
Hei sunt ToaderAlin mi-am pierdut vechiul cont,mai da-ti mesaje pe topic,hai sa nu mai vorbim in PM.
Moldoioan,nu mai da PM asa mult,doar la ce e chiar important,ce e legat de patch vorbim aici
ceva erori la patch?
Buna seara, dupa cum am promis am facut aproape toate transferurile la liga 1, cu unele precizari: mai sunt 20 de jucatori de creat, chiar nu am mai avut timp sa-i fac.
Ceea te rog toaderalin/kold sa faci:
1. sa actualizezi durata contractelor, inclusiv data cand s-au alaturat echipei,
2. sa vezi cei care sunt imprumutati si data la care au venit la echipa care i-a imprumutat.
Cel mai probabil daca pana in seara asta nu dau nici un semn atunci voi lipsa cel putin o saptamana de pe forum.
In arhiva atasata aveti db-ul modificat de mine, plus 2 fisiere excell de unde puteti lua usor datele necesare de care aveti nevoie. Unul este cel cu transferurile, in care cu background rosu sunt jucatorii care trebuie creati, iar cu font rosu propunerea de ovr conform tranfermarkt.de. Sincer ar fi bn sa asteptam un pic caci urmeaza sa se refaca valoarea jucatorilor din liga 1 si atunci vom schimba ovr. Al doilea fisier contine cei 20 de jucatori lipsa care au si id-ul pe care il veti da noilor jucatori. Mariu2001, te rog sa continui la fete si daca cumva ai facut ceva jucatori schimba id-ul dupa noul tabel, ia daca ai facut deja unii care nu mai sunt in tabel, atunci pur si simplu dai delete la respectivi jucatori.
Si inca ceva, nu am facut nici un test, nici macar in kick-off :razz: dar inainte sa incep am dat un kick-off cu Viitorul (id 473) si mi-a dat crash, adica m-a scos din joc, dar cu Poli Timisoara a mers perfect.
Daca si la voi da acelasi lucru, atunci scrieti aici toate erorile, specificand clar cand intervine eroarea.
Db-ul il puneti peste Patch-ul lui Gaba beta + update 1. Aici găsiţi link-ul:
http://www.mediafire.com/file/937ba2epx ... DOIOAN.rar
O sa incerc sa fac alea in vacanta de craciun,mersi
Nu adauga cineva si Academia Rapid in liga a 2-a sau 1 ca sunt multi care vor juca in cariera cu ei,si imi poate da cineva ultimul pach actualizat sa il descarc cu FCSB?
Scuze noi lucram momentan doar la liga 1
Liga 2 si Liga a 3-a sunt de forma,pentru jucatori etc
Laurentziu95 wrote: Nu adauga cineva si Academia Rapid in liga a 2-a sau 1 ca sunt multi care vor juca in cariera cu ei,si imi poate da cineva ultimul pach actualizat sa il descarc cu FCSB?

Vezi mai sus e un link, poti testa acest patch "gamma", dar trebuie sa ai patch-ul lui gaba liga 1 beta instalat.
Kold, am revenit si ma ocup de db in continuare.
50 posts Page 5 of 5