Ligile românești în FIFA!

502 posts Page 15 of 51
Previous 1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 51 Next
Are cineva idee cum se poate reduce numarul de echipe din campionat? De la 18 la 14? Am incercat cu CM 15 (pt fifa 15) , totul bine si frumos in creation master , dar cand intru in manager mode imi arata 18 echipe si 4 dintre ele se numesc TBD. Cand imi aleg echipa pt a incepe cariera, nu imi arata si acele TBD-uri ci doar cele 14 echipe dintre care sa aleg. Va las doua poze poate intelegeti ce zic.

Image

Image
Alecs, in primul rand Liga 1 Betano este level 1, insa daca doar ai salvat cu CM 15 nu este de ajuns, deoarece trebuie sa editezi manual fisierele din folderul dlc. E un proces complex si ai nevoie de experienta sa poti edita fara greseli.
moldoioan wrote: Alecs, in primul rand Liga 1 Betano este level 1, insa daca doar ai salvat cu CM 15 nu este de ajuns, deoarece trebuie sa editezi manual fisierele din folderul dlc. E un proces complex si ai nevoie de experienta sa poti edita fara greseli.

Am editat si am pus Level 1.
Ma poti ajuta cu asta? Si mai am in Liga 2 seria 1 si 2 , imi arata 12 si 11 echipe (asa cum e patchul RNGP v15,ca peste ala fac) si eu am mai adaugat echipe acolo si am 13 si 14 echipe.
Alecs, Liga 2 nu mai are 2 serii. Fa numai o serie si cealalta o faci Liga 3...
moldoioan wrote: Alecs, Liga 2 nu mai are 2 serii. Fa numai o serie si cealalta o faci Liga 3...

Stiu ca nu mai are doua serii , daca daca nu stiu sa scot acele 4 echipe din Liga 1 , cum sa fac din doua serii una singura? :) De asta am nevoie de ajutor la updateul asta. O sa fac topic ca sa discutam acolo
In ce stadiu sunteti?
Alecs wrote: In ce stadiu sunteti?

Mai avem de editat 5 echipe din Liga 1...
Tot respectul pentru acesti baieti
Multumim Mihay :D
Super. Succes
Previous 1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 51 Next
502 posts Page 15 of 51