Ligile românești în FIFA!

484 posts Page 1 of 49
Previous 1, 2, 3, 4, 5 ... 49 Next
Salut,aici postam fete,minifete si multe alte lucruri pentru acest patch.
Deocamdata am nevoie de fete.
Palmares(Professional) : Lech Poznan - 2 Titluri , Trofeul Europa League,16-imi Champions League,2 cupe ale Poloniei
o sa incerc eu sa fac fetele in photoshop
dar ca sa stiu iti trebuie la toate echipele din liga 1?
da-mi facebook-ul tau ca sa putem sa vorbim
aici poti sa gasesti echipamentele nationalei romaniei
facute de mine
http://fifamoding14.boards.net/thread/2/forum-nou
Nu am nevoie chiar de toate,dar ai putea incerca sa faci macar la primele 6 echipe din liga 1 si dupa iti mai cer eu..
Cu fetele nu mi-au iesit,tutorialele de pe net cu blender sunt de mult si blenderul s-a mai schimbat de atunci,asta e,iti instalezi tu moddway si dai export la fetele lui budescu,alibec si ce mai e pe la steaua?
Aveam si eu echipamentele dar sunt bune si astea,de echipamente putem spune ca nu mai avem nevoie,avem nevoie cateva minifete,fete si db actualizat.Vedem cine se pricepe,eu inca nu am inceput sa lucrez,astept sa mi se descarce patchul lui Gaba sa-l pot edita,astazi vreau sa fac 3 echipe bine facute(FCSB,CFR si CRAIOVA) si pana in 2018 il terminam,dupa care incepem din nou munca pentru ca se deschide perioada de transferuri
Da-mi tu pm pe site daca e cv
Palmares(Professional) : Lech Poznan - 2 Titluri , Trofeul Europa League,16-imi Champions League,2 cupe ale Poloniei
Am nevoie de minikit pentru Romania
Pentru OVR reale la primele 3 echipe, ce ziceti de cele prezentate mai jos? Desigur, la CFR actualizat il mai punem si pe Sebastian Maliat cu 60 ovr. Daca vreti sa folositi in patch va trimit fata lui Nouvier pe care am publicat-o in topic-ul lui Kendrew
( http://fifanextlevel.com/forum/viewtopi ... 54#p105354 / http://fifanextlevel.com/forum/viewtopi ... &start=160 ). Daca nu ma insel, anul trecut prin decembrie cei de la transfermarkt.de au schimbat valoarea de piata a jucatorilor din liga 1. OVR-urile propuse de mine sunt conform acestui site, si in acest sens pot sa ajut cu partea de db. Tot in topicul lui kendrew am postat si ultimul echipament a celor de la FC Brasov, facut tot de mine.

Attachments

As avea nevoie de fete la jucatori importanti din campionat,nouvier ti-a iesit foarte bine,multumim ca vrei sa ne ajuti,cu ce editezi DB,valoarea jucatorilor etc?Mie pe CM14 nu-mi arata asa
E un fisier excell, cel care l-am postat. Daca iti place cum l-am facut te pot ajuta cu ovr-ul celor 14 echipe din liga 1. Desigur, in cazul: Planic vs Larie sa aiba fiecare ovr 69, Planic ar trebui sa fie cotat la cel putin 950.000 euro, iar la Larie sa-i coboare cota sub 800.000 euro. Putem face schimb de id-uri pe facebook sau skype si acolo vb mai multe. Totusi, daca tot continuam munca pe acest forum, atunci ar trebui sa cerem acordul lui Luis_Figo sa putem folosi tot ce a postat si el, si poate va posta si update-ul de 12 gb pe care il pregatea el.
Da as vrea sa te ocupi tu de OVR in acel program,dupa le verific eu,zic ca ar fii mai ok Planic 71-72 si larie 67,Benzar 60,Man 66,Ma rog,cum stii tu.O sa vad,dar nu l-am mai vazut de mult pe Figo.
O sa mai primim niste fisiere cu fete,db de la BogdanCDC,sa vedem care imi convine mai mult,nu vreau nici foarte op echipa stelei,vreau mai realist.
De vorbit mai bine am vorbi prin PM
In functie de timp, e posibil sa va trimit echipele maine, echipele sunt facute in functie de cota de piata a jucatorilor, iar loturile din ce tin minte sunt de la inceputul lui august, sper sa va ajute!
Previous 1, 2, 3, 4, 5 ... 49 Next
484 posts Page 1 of 49