Ligile românești în FIFA!

43 posts Page 2 of 5
Am terminat toate sezoanele The Big Bang Theory , Two and a Half Men si Anger Management. Ce seriale in genul acesta ati recomanda?
Image
Skat wrote: Am terminat toate sezoanele The Big Bang Theory , Two and a Half Men si Anger Management. Ce seriale in genul acesta ati recomanda?

Eu n-am mai terminat The Big Bang Theory :))...sunt la sezonul 3.....incearca FRIENDS...e destul de interesant
Eu am urmarit Lie to me care este un serial fantastic de care nu ai cum sa te plictisesti, fiecare episod iti capteaza grav atentia. Acum sunt la ultimul sezon de Breaking Bad, aici nu mai am cuvinte, povestea e bine gandita, iar felul in care Mister White trece peste situatiile limita e surprinzator :D.
Image
M-am apucat sa ma uit la Under the dome (Sub cupola) si sezonul 1 a fost foarte bun. Are o poveste originala zic eu. Am inceput acum sezonul 2, episodul 1 si mi-a bulversat mintea. Mai am 7 episoade pana ajung in pas cu cele de pe TV. Sunt tare curios ce se va mai intampla.

PS: Daca cineva e cu mult in fata mea, sa nu zica ce se intampla ca strica tot farmecul. :))
Image
Am urmarit si eu primele episoade din Under the Dome dar nu prea m-a atras :D
Image

Image
Luis_Figo wrote:
BOARDWALK EMPIRE !!! --- il recomand celor care le plac povestile cu gangsteri din anii '20-'30 ! Tin sa precizez ca toate personajele au existat in realitate: Enoch "Nucky" Johnson (Thompson in serial), Louis "The Commodore" Kuehnle (Kaestner in serial, care chiar a fost si in realitate un pioner al Atlantic City), Al "Scarface" Capone, John "Papa Johnny" Torrio, Charles "Lucky" Luciano, Meyer "Mob's Accountant" Lansky, Ben "Bugsy" Siegel, Arnold "The Brain" Rothstein, etc. ! Pana si politicienii sunt cei din realitate ! E genial serialul, actorii isi joaca perfect rolurile !

Image

Am terminat si eu cele 4 sezoane. Este de nota 10 serialul, desi imi pare rau pentru 2 dintre personajele ce mor pe parcurs, nu spun care pt ca nu vreau sa stric suspansul celor care se vor uita. Sezonul 5 care este si cel final va incepe pe 7 septembrie. Sunt tare curios cum va continua povestea.
Image
Acum urmaresc Homeland
E foarte , foarte bun.
Skat, pai au aparut trailere si spoilere. Daca vrei, cauta pe net; nu iti zic aici, poate nu vrei sa stii... insa pe mine nu prea ma incanta ideea, mai ales ca eu am mai citit pe net despre personajele din realitate si cam as sti ce urmeaza...
Iar despre alea doua personaje, sunt 100% sigur ca erau prieteni buni intre ei... :)))
Image
Trailere am văzut și eu. Am vrut sa citesc despre personajele adevărate dar nu vreau sa stric surpriza. :)) Da, erau prieteni, mi s-a rupt sufletul după ce a murit și al doilea.
Image
Skat wrote: Trailere am văzut și eu. Am vrut sa citesc despre personajele adevărate dar nu vreau sa stric surpriza. :)) Da, erau prieteni, mi s-a rupt sufletul după ce a murit și al doilea.

Credeam ca acest topic e sa spuneti ce urmariti , nu sa dati spoilere. Acum daca vreau sa urmaresc serialul , pt ce l-as mai face? Ca tu ai spus deja un fapt important din el...
Incercati sa nu mai dati spoilere sau macar daca o faceti , puneti in spoiler , daca are forumu...
43 posts Page 2 of 5