Ligile românești în FIFA!

43 posts Page 4 of 5
Multumesc de sugestie, dar nu. Prefer sa imi pierd timpul cu alte seriale/filme.
Fastlane si Common Law au fost foarte misto, nu stiu de ce le-au anulat. Adica pe Fastlane defapt stiu ca l-au anulat pentru ca cica costa prea mult sa produca un episod. (~2.5mil.$/ep.).
Dar incearca sa termini Breaking Bad, dupa sezonul 2 isi arata adevarata fata. Aici e inca la inceput, o forteaza cu cancerul si inca se chinuie sa vanda cantitati mici de Metha...
Image
Am terminat Breakind Bad. E cel mai bun serial pe care l-am vazut in viata mea. Pot sa vorbesc despre el doar la superlativ. Sezonul 5 este fenomenal.
Image
Image

Tocmai ce-am terminat de văzut primul sezon. După părerea mea e cel mai bun serial românesc. Pare foarte realist din multe puncte de vedere. De asemenea, arată extraordinar vizual, spre deosebire de majoritatea filmelor româneşti care par filmate cu camere VGA.
Din câte am înţeles, se vor începe în curând lucrările la al doilea sezon, după ce primul sezon a ridicat multe semne de întrebare.
Voi ce părere aţi avut despre el?
>> "You'll never walk alone" - Un nou inceput <<
>> Football Manager-Vauxhall Motors <<

Image

Unii pierd drumul, alţii bat potecile,
Unii rup discotecile, alţii bibliotecile.

-Cedry2k
L-am vazut si eu pe tot. Mi s-a parut interesant. Sunt curios cum il vor continua in sezonul 2.
Image
Eu acum mă uit la Lucifer și la Second-Chance , m-am mai uitat la prizon break și altele :3
FCSB in ADN <3
David Beckham Stile <3
Image
Eu ma uit la Blacklist <3
mariusnicolae127 wrote: Eu ma uit la Blacklist <3

cum e că poate mă uit și eu
FCSB in ADN <3
David Beckham Stile <3
Image
JorJ wrote:
mariusnicolae127 wrote: Eu ma uit la Blacklist <3

cum e că poate mă uit și eu

E despre un criminal care se preda FBI-lui si incearca sa o protejeze pe o tipa din aflarea parintilor ei biologici(ea a fost adoptata in urma unui incendiu)
Criminalul,Reddington,are un fel de lista plina cu alti criminali/fugari de care americanii nici nu stiu ca exista
cu timpul,treptat fata mai afla unele chestii din copilaria ei si despre familia sa
E chiar f captivant,se merita
Pentru cei interesati aveti aici trailer-ul:https://www.youtube.com/watch?v=JGBIimq1I3A
43 posts Page 4 of 5