Ligile românești în FIFA!

25 posts Page 1 of 3
La un liceu de la mine din oras vine Cedry2k.E 10 lei biletu,ce spuneti sa ma duc?

La voi cine a venit si a cantat?

PS : Am scris gresit la inceput,m-am corectat scz.
Image

A Liverbird upon my chest
10 lei e moca biletul :))) te poti duce linistit... Anu asta sunt a 12-a si colegi de-ai mei au organizat balu' eu nu am avut chef sa ma bag in organizare :-j.Pe cine puteau sa o cheme ? pe Lidia Buble :))) :-j
zEkkEliCiOuSs
FIFA NEXT LEVEL Romania - Editor grafic
Origin Id : zekeN0401
la mine in oras ( in piatra neamt la liceul rares ) vine maximilian tranda mefx si dj old skull e biletul 30 si ma duc.....
Ascult C2dryk si imi place foarte mult dupa parerea mea daca ar fi un bal asa cu 10 m-as duce cum a zis si zEkkE e moca biletul :))
FCSB in ADN <3
David Beckham Stile <3
Image
10 lei... E aproape gratis la mine la Bucuresti la Gheorghe Lazar a fost 35 de lei si au cantat delia si maximilian
Ce dracu' sa zic. La mine anu' trecut au cantat... Boxele...
Ce n-as da sa fi fost si eu la tine in oras, Hadri... la 10 lei e chilipir! Mai ales ca e Cedry2k!
>> "You'll never walk alone" - Un nou inceput <<
>> Football Manager-Vauxhall Motors <<

Image

Unii pierd drumul, alţii bat potecile,
Unii rup discotecile, alţii bibliotecile.

-Cedry2k
Ce oras si ce liceu Adi? Chiar m-ai facut curios :)). Du-te sigur, am fost la concertul de la Suceava si iti spun ca a rupt Cedrea!
Image
Vlad - Baia Mare,liceul Aurel Vlaicu.
Image

A Liverbird upon my chest
Misto :), mergi fara sa te gandesti, ia-ti brigada si ocupa primul rand :)).
Image
Eu iti zic sa te duci :D...va fi un super bal si la banii astia e mana cereasca :))...eu sunt a 12-a si la mine la liceu a venit MAXIM....4 handicapati cu 3 cantece :))
sincer el merita sa dai si mai mult de 10 lei...merita sa fi acolo
ImageImage
25 posts Page 1 of 3