Ligile românești în FIFA!

25 posts Page 2 of 3
La mine a cântat Ruby, preferam şi eu să vină unul dintre cei menţionaţi pe aici.
Image
La mine in liceu a venit Connecte-r la miss Boboc iar acum la Miss Craciunita vine Ruby , era vorba sa vina CTC , apoi Nane si s-a ajuns la Ruby...
Image
Palmares
Valencia :
Cedry2k la bal cu 10 lei biletul ? Sincer, pare prea frumos sa fie adevarat ! Sa nu fie schema facuta de organizatori... La mine la bal trebuia sa "vina" Morandi (daca ii mai tineti minte careva, balul a fost in 2007), dar era vrajeala doar ca sa vina lumea, dupa bal le era frica la aia de au organizat sa nu afle Morandi si sa ii dea in judecata... :))
Image
Si pana la urma cine a fost :))? La mine la bal a fost ruby si am ales sa nu merg la afterparty.
Image
La mine ? Nimeni, era doar vrajeala...
Image
@vlad zava el vrea sa zica ca a incercat sa ii ademeneasca sa vina ... ;)
FCSB in ADN <3
David Beckham Stile <3
Image
@Figo la noi in oras nu prea stie multa lume cine e Cedrea + ca nu e un liceu asa bun la baluri,de aceea nu prea vine lumea si de aia e asa ieftin biletul.
Image

A Liverbird upon my chest
Wow, deci dupa cate am vazut pe Facebook-ul lui Cedrea, nu va fi doar el, ci si Haarp Cord(Dragonu', Sisu, Stres)! XD
Deci la 10 lei... Imi bag unghia-n gat ca nu m-am nascut la Baia Mare!
Si ziceai ca nu prea au baluri asa reusite! Dar de data asta s-au autodepasit! Bravo lor!
>> "You'll never walk alone" - Un nou inceput <<
>> Football Manager-Vauxhall Motors <<

Image

Unii pierd drumul, alţii bat potecile,
Unii rup discotecile, alţii bibliotecile.

-Cedry2k
Dragonu' e la Constanta. Haarp Cord adica Cedry2k, Sisu si Stres, formula cu care merge in turneul "Sfintii Inchisorilor".
Image
In seara aceasta am balul ( nu la liceul meu ) <3
FCSB in ADN <3
David Beckham Stile <3
Image
25 posts Page 2 of 3