Ligile românești în FIFA!

100 posts Page 1 of 10
Previous 1, 2, 3, 4, 5 ... 10 Next
Salut am inceput de 2 sezoane o cariera la SC Bacau.In primul sezon am reusit promovarea iar in al doilea am luat titlul.Bineinteles cu jocul pe Professional si cu 6 minute repriza.O sa revin cu niste poze cu clasamentul sezonului trecut si cu ce am facut in sezonul actual.

P.S. : De ce nu merge sa urc poze direct ? Adica sa sa vada mari?
Incearca cu Tinypic si dupa ce uploadezi ,incarci al doilea link
Cat despre cariera incearca sa urci dificultatea si sa reduci in timpul partidei.
Image
Clasamentul sezonului trecut : Image

Campania de transferuri a inceput :

Plecari:

1.Tonelli (CB) A fost imprumutat , si s-a intors la echipa sa.
2.Rusu (ST) A fost imprumutat , si s-a intors la echipa sa.
3.Ungureanu (ST) Vandut de 380.000 de euro.
4.Claudiu Tudor (RM) S-a retras.
5.Luncanu (LB) Nu a dorit prelungirea de contratc.
6.Oltean (GK) Vandut la Rapid contra sumei 40.000 de euro.

Veniri:

1.Kiu (CAM) M-a convins sezonul trecut cand a jucat pentru mine ca mai merita un sezon in tricoul Bacaului.Imprumutat de la Almeria.
2.Sauvadet (ST) Venit liber de contract.
3.Ben Amos (GK) Cumparat de la Machenster Utd. pe suma de 375.000 de euro.
4.Kevin Zougoula (ST) Venit liber.
5.Kader (RM) Venit de la Atletico Madrid.Pretul transferului a fost de 950.000 de euro
6.Kim Jin Soo (LB) A semnat liber de contract.
7.Hugo Henrique (CB) A semnat liber.
8.Alexandru Tiganasu (LM) Vedeta campaniei de transferuri ca sa zic asa.Pretul sau de 1.600.000 a fost cam scump.Acum sa vedem ce randament va da.

Revin maine cu primele meciuri si parcursul din UCL.
Transferuri interesante sper sa te ajute
Image
Ce dramatic ai castigat campionatul :))
Felicitari si sa vedem cum te vei descurca in noul sezon.
Image
Bravo!Baftă în continuare!Ești din Bacău?
Felicitari pt ceea ce ai reusit la Bacau !
cam stransa lupta pentru campionat.felicitari oricum ca ai reusit sa castigi. cat despre transferuri sa sti ca ai adus ceva jucatori bunicei
ImageImage
Breaking News : Antrenorul celor de la SC Bacau a fost demis dupa o certa cu patronul si Consiliul Local.Se zvoneste ca domnul Mihai a cerut o suma in plus pentru transferuri si totodata marirea salariului , lucru care a infuriat conducerea.Tanarul antrenor este in cautare de echipa si se spune ca a semnat deja un contract pe 1 an cu Viitorul Voluntari lucru confirmat de acesta.El va avea un salariu de 5.000 de euro pe saptamana si are ca obiectiv Cupa Romaniei si o clasare pe locurile 1-5 :
Image

Dupa o saptamana de la instalarea antrenorului Mihai a sosit si primul meci :

Etapa 10 Liga 1 :
Image

Cupa Romaniei runda 2 :
Image

Etapa 11 :
Image

Etapa 12 :
Image

Etapa 13 :
Image

Etapa 14 :
Image

Etapa 15 :
Image

Etapa 16 :
Image

Etapa 17 :
Image

Comentariu : Este o perioada mai slaba a echipei.Am facut unele meciuri impecabile si meritam victoria dar am facut si unele mizerabile in care trebuia sa luam 5.Incerc sa-i aduc pe baietii cu picioarele pe pamant . Cu atitudinea asta nu vom face nimic ba chiar vom retrograda.Trebuie sa ne trezim la realitate daca vrem macar sa ramanem in liga 1.
Inceput slab la Viitorul Voluntari, sper sa apara si prima victorie cat mai repede.
Previous 1, 2, 3, 4, 5 ... 10 Next
100 posts Page 1 of 10