Ligile românești în FIFA!

64 posts Page 5 of 7
Previous 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Next
Mi se pare corect cum a facut SRG, adica a incercat sa echilibreze situatia, cine are jucatori mai bine cotati, are buget mai mic, iar cine are buget mai mare are jucatori mai slab cotati :))
Valar Morghulis
Echipa RAPID Bucuresti va fi preluata de vladbcr de la dannyd704 datorita neprezentarii repetate.Rapid va juca meciurile din prima etapa pana in etapa curenta

Etapa 1

Dinamo Bucuresti - CSU Craiova 6-2(Wesley2,Radut2,Seto,Alexe/----)

FC Botosani - U Cluj 1-2 (N'Koy/Mengolo,Jula)

Gaz Metan Medias - Viitorul 2-1(Enache,Jakolis/Danci)

Petrolul Ploiesti - Pandurii TG.Jiu 1-4(Lazar/Lemnaru2,Iancu,Satli)

CFR Cluj - CSMS Iasi 2-0 (Deac,Shalaj)

ASTRA Giurgiu - Steaua Bucuresti 3-1(Morais,William,Mutu/Chipciu)

ASA Targu Mures - Concordia Chiajna 2-0 (Goga2)

Etapa va tine cel mult pana maine la ora 12:00 !

Reguli de desfasurare:

-Daca unul dintre jucatori se va deconecta iar pe urma va vrea sa reia meciul,meciul va continua de la scorul si minutele care au ramas in momentul deconectarii
-Cel mai important criteriu pentru pozitionarea in clasament vor fi punctele, golaverajul apoi golurile marcate.
-Daca un meci din respectiva etapa nu s-a jucat,nu se poate trece la urmatoarea etapa
-La sfarsitul fiecarui meci se va face poza pentru a lua la cunostiinta marcatorii respectivului meci,pentru precautie sa se faca poza dupa fiecare gol marcat in caz ca adversarul va iesi
-La fiecarui sfarsit de meci,poza o voi primi prin contul de origin sau PM pe forum
-Daca adversarul vede un jucator care defapt nu e transferat la tine sau are dubii asupra unui jucator pentru ca a fi fost editat,esti obligat sa faci o poza la echipa sau la stats-urile respectivului jucator pe care sa mi-o trimiti.In caz ca nu vor corespune cu stats-urile de la mine,vei pierde cu 3-0.
Image
Wow, din prima etapa avem parte de derby-uri :)))
Bafta tuturor, si fie ca (,) Chiajna sau Steaua sa castige campionatul :lol:
Valar Morghulis
Campionatul continua desi a mai ramas un meci din precedenta etapa.Concurentul care nu s-a prezentat(dannyd704) mai are timp pana maine la ora 12:00 sa se prezinte alfel va pierde meciul la masa verde.

Etapa 2

Dinamo Bucuresti - FC Botosani 4-0(Wesley4)

Viitorul Constanta - U Cluj 2-2(C.Herea,V.Rusu/Eugenio2)

CSU Craiova - Petrolul Ploiesti 1-4(---/Priso3,Matei)

CSMS Iasi - Gaz Metan Medias 1-2 (Boubacar/Jakolis,Avram)

Pandurii TG.Jiu - Astra Giurgiu 2-1(Nicoara,Stanciu/Fatai)

Concordia Chiajna - CFR Cluj 1-1(Alibec/Llullaku)

Steaua Bucuresti - ASA Targu Mures 2-0 (Keseru,Popa)

Etapa va tine cel mult pana maine la ora 18:00,dupa care se va face un prim clasament !

Reguli de desfasurare:

-Daca unul dintre jucatori se va deconecta iar pe urma va vrea sa reia meciul,meciul va continua de la scorul si minutele care au ramas in momentul deconectarii
-Cel mai important criteriu pentru pozitionarea in clasament vor fi punctele, golaverajul apoi golurile marcate.
-Daca un meci din respectiva etapa nu s-a jucat,nu se poate trece la urmatoarea etapa
-La sfarsitul fiecarui meci se va face poza pentru a lua la cunostiinta marcatorii respectivului meci,pentru precautie sa se faca poza dupa fiecare gol marcat in caz ca adversarul va iesi
-La fiecarui sfarsit de meci,poza o voi primi prin contul de origin sau PM pe forum
-Daca adversarul vede un jucator care defapt nu e transferat la tine sau are dubii asupra unui jucator pentru ca a fi fost editat,esti obligat sa faci o poza la echipa sau la stats-urile respectivului jucator pe care sa mi-o trimiti.In caz ca nu vor corespune cu stats-urile de la mine,vei pierde cu 3-0.
Image
Sper sa scot macar 1 punct cu CFR-ul :D
Valar Morghulis
Astra are cel mai tare inceput de campionat. Sper sa obtin 1 punct acasa cu Pandurii.
Vreau sa ma inscriius si eu... imi puteti explica ce trebuie sa fac?
Cosmin1998 wrote: Vreau sa ma inscriius si eu... imi puteti explica ce trebuie sa fac?

da-mi add pe origin : srgRomania97 si discutam.

EDIT : vladbcr a preluat Rapid Bucuresti !
Image
Gata clasamentul ?
Campionatul continua desi au mai ramas 2 meciuri din etapa trecuta(amanate).Primul clasament va fi postat dupa ce toate echipele vor avea un numar egal de meciuri jucate.

Etapa 3

FC Botosani - Viitorul Constanta 1-1 (N'Koy/V.Rusu)

Petrolul Ploiesti - Dinamo Bucuresti 0-7(Alexe3,Wesley2,Seto,Teixeira)

U Cluj - CSMS Iasi 0-2(Bilinski,Tade)

Astra Giurgiu - CSU Craiova 1-0(Mutu)

Gaz Metan Medias - Concordia Chiajna Amanat !

ASA Targu Mures - Pandurii TG.Jiu 0-2(Iancu2)

CFR Cluj - Steaua Bucuresti 0-3(Deconectare)

Etapa va tine cel mult pana Vineri(5.08.2014) la ora 19:00 cu posibilitati de amanare !

Reguli de desfasurare:

Image
Previous 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Next
64 posts Page 5 of 7