Ligile românești în FIFA!

64 posts Page 6 of 7
Previous 1 ... 3, 4, 5, 6, 7 Next
Si nu m-am deconectat!
Image
vlad zava wrote: Si nu m-am deconectat!

Respect,joci de placere si stii sa pierzi :D .

SDCosmin a preluat CSU Craiova si a preluat implicit locul Rapidului(scorurile inregistrare si viitoarele etape). vladbcr a preluat CFR Cluj de la BanelNicolitaaa deoarece acesta din urma a renuntat la campionat.Bafta !
Image
Ooo , ce scor am avut etapa asta. Ma bucur ca am reusit si eu prima victorie , felicit echipa U Cluj pentru jocul prestat.
Foarte bun joc facut de CSU cu toate ca pe faza de atac a cam scartait tin totusi sa felicit apararea.
Campionatul va continua desi nu s-a jucat un meci din etapa anterioara.Gaz Metan Medias va amana meciurile pana pe data de 08.08.2014

Etapa 4

Petrolul Ploiesti - FC Botosani 2-4(C.Matei2/Tiron2,N'Koyi,M.Dina)

CSMS Iasi - Viitorul Constanta 0-3(V.Rusu2,A.Lazar)

Dinamo Bucuresti- Astra Giurgiu 2-0(Erico,Wesley)

Concordia Chiajna - U Cluj 3-0 ( izr96,ne-a sters pe toti competitorii de la prieteni)

CSU Craiova - ASA Targu Mures 3-0Neprezentare !

Steaua Bucuresti - Gaz Metan Medias Amanat !

Pandurii TG.Jiu - CFR Cluj 3-0 Neprezentare !

Etapa se va desfasura cel mult pana maine la ora 23:00 !

Reguli de desfasurare:

-Daca unul dintre jucatori se va deconecta iar pe urma va vrea sa reia meciul,meciul va continua de la scorul si minutele care au ramas in momentul deconectarii
-Cel mai important criteriu pentru pozitionarea in clasament vor fi punctele, golaverajul apoi golurile marcate.
-Daca un meci din respectiva etapa nu s-a jucat,nu se poate trece la urmatoarea etapa
-La sfarsitul fiecarui meci se va face poza pentru a lua la cunostiinta marcatorii respectivului meci,pentru precautie sa se faca poza dupa fiecare gol marcat in caz ca adversarul va iesi
-La fiecarui sfarsit de meci,poza o voi primi prin contul de origin sau PM pe forum
-Daca adversarul vede un jucator care defapt nu e transferat la tine sau are dubii asupra unui jucator pentru ca a fi fost editat,esti obligat sa faci o poza la echipa sau la stats-urile respectivului jucator pe care sa mi-o trimiti.In caz ca nu vor corespune cu stats-urile de la mine,vei pierde cu 3-0.
Image
Eu in primele 4 etape am jucat(sau ar trebui sa joc) numai cu echipe din Ardeal :)))
Valar Morghulis
Sumudica astept sa jucam cat mai curand :D
Urmatorul clasament va fi postat in etapa a 8 !

Image
Image
I-am adus in echipa pe Balgradean si Varga ;) .. ei nu erau inclusi in RNGP dar ei sunt la CSU
Cosmin1998 wrote: I-am adus in echipa pe Balgradean si Varga ;) .. ei nu erau inclusi in RNGP dar ei sunt la CSU

Se contabilizeaza deoarece tu ai avut parte de mai multe dezavantaje de cand ai preluat CS U.
Image
Previous 1 ... 3, 4, 5, 6, 7 Next
64 posts Page 6 of 7