Ligile românești în FIFA!

64 posts Page 7 of 7
Previous 1 ... 3, 4, 5, 6, 7 Next
Salut , eu jucam cu CFR Cluj , din pacate contul meu de origin a fost furat cand dipustam etapa cu Steaua Bucuresti de catre un "prieten", prin urmare consider ca toate meciurile contra CFR-ului ar trebui castigate de adversar cu 3-0 , sau poate gasiti pe cineva sa ma inlocuiasca . Asta este , succes tuturor in continuare.

Si referitor la mesajul lui Skatt prin p.m , nu vad ce motiv as avea sa ies avand in vedere ca aveai 1-0 , minutu era 60 , iar raportul ocaziilor il stim amandoi , ce sa zic , bafta.
Cristian1k wrote: Salut , eu jucam cu CFR Cluj , din pacate contul meu de origin a fost furat cand dipustam etapa cu Steaua Bucuresti de catre un "prieten", prin urmare consider ca toate meciurile contra CFR-ului ar trebui castigate de adversar cu 3-0 , sau poate gasiti pe cineva sa ma inlocuiasca . Asta este , succes tuturor in continuare.

Si referitor la mesajul lui Skatt prin p.m , nu vad ce motiv as avea sa ies avand in vedere ca aveai 1-0 , minutu era 60 , iar raportul ocaziilor il stim amandoi , ce sa zic , bafta.

Am inteles,imi pare rau.CFR a fost preluata de un alt user.Te asteptam cat mai repede inapoi :D.
Image
Cristian1k wrote: Salut , eu jucam cu CFR Cluj , din pacate contul meu de origin a fost furat cand dipustam etapa cu Steaua Bucuresti de catre un "prieten", prin urmare consider ca toate meciurile contra CFR-ului ar trebui castigate de adversar cu 3-0 , sau poate gasiti pe cineva sa ma inlocuiasca . Asta este , succes tuturor in continuare.

Cum a spus si SRG,te asteptam cat mai curand sa revii.
Campionatul va continua cu Etapa 5 desi au mai ramas de disputat 3 meciuri din etapa trecuta(unele amanate din cauza unor probleme unele din cauza neprezentarii unui concurent)

Etapa 5

FC Botosani - CSMS Iasi 4-5 (Martinus2,N'Koyi,Boldrin/Bilinski2/Tade,Johnson,Boubacar)

Astra Giurgiu - Petrolul Ploiesti 4-0(Laban,Mutu,Ben Youssef,Fatai)

Viitorul Constanta - Concordia Chiajna 0-3 (Neprezentare Viitorul)

ASA Targu Mures - Dinamo Bucuresti 0-3 (Neprezentare Targu Mures)

U Cluj - Steaua Bucuresti 0-3 U Cluj nu va mai avea antrenor pana la sfarsitul sezonului doar in caz de o noua inscriere !

CFR Cluj - CSU Craiova 0-3 (Neprezentare CFR )

Gaz Metan Medias - Pandurii TG.Jiu 1-3 (Browne/Iancu2,Lemnaru)

Etapa va tine cel mult pana maine la ora 21:00!

Reguli de desfasurare:

-Daca unul dintre jucatori se va deconecta iar pe urma va vrea sa reia meciul,meciul va continua de la scorul si minutele care au ramas in momentul deconectarii
-Cel mai important criteriu pentru pozitionarea in clasament vor fi punctele, golaverajul apoi golurile marcate.
-Daca un meci din respectiva etapa nu s-a jucat,nu se poate trece la urmatoarea etapa
-La sfarsitul fiecarui meci se va face poza pentru a lua la cunostiinta marcatorii respectivului meci,pentru precautie sa se faca poza dupa fiecare gol marcat in caz ca adversarul va iesi
-La fiecarui sfarsit de meci,poza o voi primi prin contul de origin sau PM pe forum
-Daca adversarul vede un jucator care defapt nu e transferat la tine sau are dubii asupra unui jucator pentru ca a fi fost editat,esti obligat sa faci o poza la echipa sau la stats-urile respectivului jucator pe care sa mi-o trimiti.In caz ca nu vor corespune cu stats-urile de la mine,vei pierde cu 3-0.
Image
Previous 1 ... 3, 4, 5, 6, 7 Next
64 posts Page 7 of 7