Ligile românești în FIFA!

10 posts Page 1 of 1
In afara de fotbal, ce sporturi mai practicati sau ati practicat?

Eu am facut anul acesta 2 luni de antrenamente la parasutism dar pentru a sari ar fi trebui sa merg de la Iasi la Bucuresti sa fac vizita medicala si ar fi trebui sa cheltui vreo 500 lei si am renuntat fiindca anul viitor se va putea face in Iasi aceea vizita medicala cu doar 100 lei si ma gandesc sa ma duc atunci.
Image
Consumator de alcool este un sport? :)))
ImageImage
La capitolul asta am un cv bogat :))

Pe la 7 ani am mers la fotbal :) dar din diferite motive am renuntat...
Dupa am facut baschet vreo 2 saptamani dar acolo erau uni "smecherasi" care faceau de mai mult timp baschet si eu incepator si am ajuns sa il lovesc pe unul din ei si am renuntat :)) am mai facut putin tennis mai mult la vrajeala si 3 ani de handball unde eram destul de bun daca in cea mai buna echipa din judet eram om de baza la 2 luni dupa ce am inceput dar din motive personale (scoala si ore particular rtc..) am renuntat dar acum regret lucrul asta.... Momentan in weekend-uri ma mai antrenez la HALBERE :D
Image
Image
Eu mi-am reluat antrenamentele acum o luna la fotbal dupa ce o perioada destul de lunga am stat pe bara :)
Image

Image
Putin tenis de masa in rest fotbal luna urmatoare trebuie sa incep antrenamentele si prin vara cred ca ma duc la Craiova sa dau probe.
Si uneori prin weekend-uri la o halba ceva :))
Image
Palmares
Valencia :
Eu in luna mai-iunie dau probe :D
Image

Image
La ce o sa dai probe Adyytza?..la LPS ?
bogdan@st wrote: La ce o sa dai probe Adyytza?..la LPS ?

Da :D
Image

Image
eu am facut 1 an si ceva antrenamente de fotbal si cam 3 luni si ceva de volei + 4 ani de dansuri populare
FCSB in ADN <3
David Beckham Stile <3
Image
Am facut fotbal 3 ani, mai joc si tenis de masa :))
10 posts Page 1 of 1