Ligile românești în FIFA!

13 posts Page 1 of 2
Este primul echipament facut de mine , nu stiu cat de bun este :D

Attachments

Nu sunt expert in astea, defapt nici nu ma pricep sa le fac.

Dar cred ca dunga de la tricou in jos, trebuie sa fie egala cu cea de la pantaloni, si la tine la tricou e mai groasa.

Si culoarea rosie e mai inchisa, a ta e un roz bombon.

Daca am gresit, scuze, am dat cu parerea.
sigla de la banderola de capitan nu mi se pare redimensionata cum trebuie
Image
n-am mai facut eu un kit de mult timp, dar din ce am analizat eu realitatea fata de ceea ce ai facut tu sunt cateva diferente vizibile:
1. pe spatele sosetelor nu apare acea dunga albastra si nici logoul fcsb
2. dunga la pantaloni trebuie sa se continue dupa cea de la tricou
3. la guler dunga rosie e mai vizibila
4. nu stiu cum e maneca lunga (vedem la iarna), dar cred ca tot albastra va fi
5. adaug si erorile semnalate de cei care si-au spus parerea inaintea mea
fiind incepator nu am pus problema de cusaturi si alte detalii mai de finete, pentru ca astea se invata in timp si important e sa faci partea asta bine si dupa sa incepi cu celelalte detalii
mult succes in realizarea kiturilor! nu e o munca usoara, dar satisfactia e mare la final cand iese bine...
Image
Am mai retusat putin la el, eu am facut din placere , este primul echipament creat de mine

Attachments

Avadanei Alin wrote: Este primul echipament facut de mine , nu stiu cat de bun este :D

Poti să il pui pe un link de download ca sa il luam si noi pana se face urmatorul patch, te rog ?
Cateva modificari, va rog o parere :D

Attachments

Trebuie sa incepi sa faci cusaturi, lucrezi in PhotoShop¿? Daca da, sti lucra cu Pentool¿?
Si incearca sa adaugi cat mai multe detalii, iar acelea sa fie corecte. Spre exemplu gaurile care le-ai pus pe tricou nu sunt asa in realitate.

Si incearca sa lucrezi cu pentool, sa faci tu formele pentru inceput. Cusaturile le faci cand stapanesti pentool-ul, dar pentru inceput sa faci formele, ca la tine sunt pixelate si tremurate delimitarile dintre rosu si albastru de pe tricou...
Image
13 posts Page 1 of 2