Ligile românești în FIFA!

429 posts Page 42 of 43
Previous 1 ... 39, 40, 41, 42, 43 Next
fifajoy wrote: spor la treaba, tuturor celor care pregatesc acest patch .. si lansati acest patch, atunci cand va fi stabil, calitativ .. ;-)

Multumim asta si intentionam sa facem, caci vroiam sa lansez un beta dar am vazut neclaritati si nu pot lansa acum... ramane partea cu cariera, care inca nu o pot sa o rezolv sa fie cu play/out... ;-) .
moldoioan wrote:
David Boar wrote: http://www.mediafire.com/file/pebx063gpwfw464/Minifete%20Liga%202.rar
Asta am facut pana acum. Fac si azi la ce mai trebuie. Imi pare rau ca nu am gasit mai mult pentru Clinceni. Daca trebuie, mai retusez.

Mai trebuie unele retusate de ex la Kharoubi ai lasat "murdarie' la ureche in partea stanga {mirror view} :-D . Si la altii ar mai fi de retusat daca poti si vrei... :-D

Ok, merci ca mi-ai spus. Era noapte cand le-am facut si nu m-am uitat prea bine
Un mic update. Spuneti-mi daca e ceva de retusat, nu m-am uitat foarte atent. Sper sa fie ok :-D

Attachments

In mare sunt ok minifetele dar la cativa jucatori ai decupat destul de rau, si se vede cam urat. In rest sunt bune
Ceva si de pe la pandurii , sa-mi spuneti cum au iesit

Attachments

Hewy wrote: Ceva si de pe la pandurii , sa-mi spuneti cum au iesit

Ai decupat destul de "strans", si se vede cam urat.
Mai este mult pana la lansarea pach-ului sau macar a beta-ului ? Ca m-am saturat sa tot astept ! :?
Tanase Mihaita wrote: Mai este mult pana la lansarea pach-ului sau macar a beta-ului ? Ca m-am saturat sa tot astept ! :?

Dacă vrei să se lanseze mai repede, dă și tu o mână de ajutor, nu vreau să spun că am ajutat eu prea mult, dar în loc să vă tot plângeți, mai bine ajutați.
In ce perioada se va lansa (aproximativ) ?
David Boar wrote:
Tanase Mihaita wrote: Mai este mult pana la lansarea pach-ului sau macar a beta-ului ? Ca m-am saturat sa tot astept ! :?

Dacă vrei să se lanseze mai repede, dă și tu o mână de ajutor, nu vreau să spun că am ajutat eu prea mult, dar în loc să vă tot plângeți, mai bine ajutați.

Daca m-as pricepe la din astea as ajuta cu mare drag !
Previous 1 ... 39, 40, 41, 42, 43 Next
429 posts Page 42 of 43