Ligile românești în FIFA!

596 posts Page 48 of 60
Previous 1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 60 Next
Baiatu' wrote: Am incercat si cu Timisoara si tot imi da crash...

Da pentru ca aceasta versiune pe care v-am trimis-o este facuta pentru Tournament,asteptati sa terminam si modul cariera + sa rezolvam bug-urile pe care le gasiti.
Ba baieti,imi dati si mie un link de unde sa i-au fifa 14-le ,stiu ca se numeste piratare ,dar pana mea vreau sa testez patchul
il gasesti pe filelist Mihnea.

on: Balgradean, Budescu si Alibec nu seamana deloc :(
Tanase LW, Man RW
fcsbegalsteaua wrote: il gasesti pe filelist Mihnea.

Daca as avea cont...
Salutare. Am o mica sugestie (sau doua :)) ), daca imi permiteti si se poate face ceva in privinta ei: Apropo de crash'ul de la meciurile Petrolului, puteti seta ca teren propriu al acestei echipe 'Stadion Neder' ( din Generic Stadiums ) , mie sincer mi se pare ca seamana cu stadionul 'Ilie Oana' din realitate. :D
De asemenea, pentru crash'ul de la meciurile lui 'U' Cluj puteti seta ca teren propriu 'O Dromo' ( tot din Generic Stadiums ), care seamana cat de cat ok cu 'Cluj Arena'.
Bafta in continuare !!
Mihnea1990 wrote:

Daca as avea cont...

Serios? In anul 2018 nu esti in stare sa iti cauti singur pe GOOGLE un joc ?
Sunt atatea siteuri de torrente gratis...fa un efort si cauta singur. Ma mir ca ai stiut sa intri pe forum :)

Ca sa nu fiu rau tot mesajul , uite link -> https://thepiratebay.org/torrent/915963 ... FO-z10yded
Alecs wrote:
Mihnea1990 wrote:

Daca as avea cont...

Serios? In anul 2018 nu esti in stare sa iti cauti singur pe GOOGLE un joc ?
Sunt atatea siteuri de torrente gratis...fa un efort si cauta singur. Ma mir ca ai stiut sa intri pe forum :)

Ca sa nu fiu rau tot mesajul , uite link -> https://thepiratebay.org/torrent/915963 ... FO-z10yded

Ia-l usor Alecs, s-a pierdut omul :))
moldoioan wrote:
bogdantudor35 wrote: crezi ca o sa dureze mult sa refaci compdata?

Nu stiu, insa pentru toti am rugamintea sa testati cat mai mult acest beta tournament mode. Ma refer mai ales daca va crash si cand va crash in turneele create... ;-)

Cam cat mai dureaza pana apare patch-ul full?
Puteti sa schimbati si numele in Patch Liga 1 2018/2019 ..
Cam cat mai e până se va lansa versiunea full?
Previous 1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 60 Next
596 posts Page 48 of 60