Ligile românești în FIFA!

593 posts Page 49 of 60
Previous 1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 60 Next
utilizaror fnrl wrote: Salutare. Am o mica sugestie (sau doua :)) ), daca imi permiteti si se poate face ceva in privinta ei: Apropo de crash'ul de la meciurile Petrolului, puteti seta ca teren propriu al acestei echipe 'Stadion Neder' ( din Generic Stadiums ) , mie sincer mi se pare ca seamana cu stadionul 'Ilie Oana' din realitate. :D
De asemenea, pentru crash'ul de la meciurile lui 'U' Cluj puteti seta ca teren propriu 'O Dromo' ( tot din Generic Stadiums ), care seamana cat de cat ok cu 'Cluj Arena'.
Bafta in continuare !!

Pentru stadionul Petrolului e bun si Molton Road ( la fel , Generic Stadiums )
#DDB
Cum mai stati cu patch-ul?
moldoioan

Membru
Alex07 scrie: In loc de stema Uta Arad e stema Indepediente , iar in loc de logourile liga 1,2,3 sunt logouri ale altor ligi.
Cam astea ar fi problemele , spor la lucru in continuare:))

da, la UTA Arad asa este, nu am schimbat emblema echipei. dar, logourile trebuie sa se vada, deoarece am facut si eu pe un Fifa curat exact ce am scris: 1. Fifa curat; 2. Arhiva "PATCH RNGP 14 V 7 BETA TOURNAMENT MODE"; 3. arhiva "Game[UPDATE BETA]" 4. REGENERARE cu Creation Master 15 (nu-mi merge File Master momentan :-D )
Deci ma intereseaza daca se vad echipamentele la toate echipele si numerele de pe tricouri, iar la unele echipe si numele de pe tricouri. In practice arena gk-ul nu are echipament, iar jucatorii nu au ghete, caci ele sunt in folderul shoes16 din MW, care avea si el ap. 800 mb de aceea nu l-am pus in beta.
Pentru toti, daca aveti MW macar de la 17.5.0 atunci copiati foldere shoe si shoes16 si foldere kit si k16 (acestea ocupand vreo 10 gb). Regenerati si orice gasiti cu patratele "verde/albastru" sau alte "omisiuni" dati feedback si se rezolva... :smile:

Si eu am problema asta.Puteti sa imi spuneti pe limba mea cum se face,va rog?

P.S. Scuze pentru copy-paste.
Cam cat mai dureaza pana terminati patch-ul?

P.S:Bafta in continuare
Se mai lucreaza la patchul asta ? In ce stadiu ati ajuns ? E aiurea rau, totala lipsa de profesionalism, de o luna de zile nici un update oficial.
fcsbegalsteaua wrote: Se mai lucreaza la patchul asta ? In ce stadiu ati ajuns ? E aiurea rau, totala lipsa de profesionalism, de o luna de zile nici un update oficial.

Nu e obligatia lor. Da, si eu astept, dar e greu sa lucrezi cu toate fisierele. Au spus ca lucreaza la crash-ul din cariera, ca au de schimbat compdata. Daca vrem ceva de calitate, mai trebuie sa asteptam. Au pus la download un beta tournament, joaca-te ala pana apare versiunea full.
David Boar wrote: Nu e obligatia lor. Da, si eu astept, dar e greu sa lucrezi cu toate fisierele. Au spus ca lucreaza la crash-ul din cariera, ca au de schimbat compdata. Daca vrem ceva de calitate, mai trebuie sa asteptam. Au pus la download un beta tournament, joaca-te ala pana apare versiunea full.

Da` a cui obligatie e ? Ce au spus acum 2 luni am citit si eu, de atunci nici un update, un eta, nimic.
Cat despre mizeria aia de beta, sa o joci tu cumetre, eu raman la rngp v5, traiasca !
Ne auzim in sezonu` urmator ! :))))
fcsbegalsteaua wrote:
David Boar wrote: Nu e obligatia lor. Da, si eu astept, dar e greu sa lucrezi cu toate fisierele. Au spus ca lucreaza la crash-ul din cariera, ca au de schimbat compdata. Daca vrem ceva de calitate, mai trebuie sa asteptam. Au pus la download un beta tournament, joaca-te ala pana apare versiunea full.

Da` a cui obligatie e ? Ce au spus acum 2 luni am citit si eu, de atunci nici un update, un eta, nimic.
Cat despre mizeria aia de beta, sa o joci tu cumetre, eu raman la rngp v5, traiasca !

Ei nu au nicio obligatie sa o faca, o fac din placere, nu primesc nimic de pe urma patchurilor astora. Si ramai in continuare la ala, n-am ce sa-ti spun. Si "mizeria aia de beta" nici daca incercai 2 ani, nu reuseai s-o faci. Nu cred ca faci ceva mai bun. Asteapta in continuare.
Ceva noutati?
fcsbegalsteaua wrote:

Ba asta daca esti asa destept apuca-te tu si sa vedem ce faci
Tu deocamdata astepti si nu dovedesti ca ai minte doar cat sa mananci
Asa ca mai taci naibii odata
de afara e usor de comentat,
Copil facut doar pentru alocatie
Previous 1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 60 Next
593 posts Page 49 of 60