Ligile românești în FIFA!

503 posts Page 50 of 51
Previous 1 ... 47, 48, 49, 50, 51 Next
Mai apare cv sau nu?
Mai da-ti si voi semne cv
Nu cunosc detalii, asa ca nu pot sa ma pronunt, dar probabil nu va mai aparea. E greu sa editezi FIFA 14, pot aparea multe buguri si baietii au si ei viata lor personala, e timpul ca fiecare din noi sa invatam sa editam daca mai vrem sa apara patch-uri pentru FIFA! :)
Revenim cu “noutati” in privinta patch-ului RNGP 7. Pentru a putea continua munca la acest patch avem nevoie sa formam o echipa din minim 5-6 membri. Pentru aceasta cine e este dispus sa ne ajute sa lase un mesaj in acest topic, specificand cee ace stie sa faca pe partea de editare. Cand vom avea incropita echipa ne vom muta pe slack unde se va crea un workgroup in care vom colabora in privinta finalizarii patch-ului. Practic cautam editori in photoshop (bannere, flaguri si adboards) care au mai lucrat la patch-uri sau care se pricepi si au timp liber, iar pe partea de DB sa fie 1-2 oameni care sa se ocupe de transferuri, contracte, sa creeze jucatori noi. Pe langa echipa asta ne mai trebuie o echipa de beta-testeri seriosi carora le vom imparti sarcini de testare pentru a gasi si remedia cat mai repede crash-urile. Sa vedem acum cati dintre voi sunteti dispusi sa iesiti din zona de “comfort” si sa va alaturati cu adevarat comunitatii de editing. Atat am avut de spus. Va doresc o seara placuta si sa auzim numai de bine :-D .
Eu as putea fi tester. La restu nu ma pricep prea bine.
moldoioan wrote: Revenim cu “noutati” in privinta patch-ului RNGP 7. Pentru a putea continua munca la acest patch avem nevoie sa formam o echipa din minim 5-6 membri. Pentru aceasta cine e este dispus sa ne ajute sa lase un mesaj in acest topic, specificand cee ace stie sa faca pe partea de editare. Cand vom avea incropita echipa ne vom muta pe slack unde se va crea un workgroup in care vom colabora in privinta finalizarii patch-ului. Practic cautam editori in photoshop (bannere, flaguri si adboards) care au mai lucrat la patch-uri sau care se pricepi si au timp liber, iar pe partea de DB sa fie 1-2 oameni care sa se ocupe de transferuri, contracte, sa creeze jucatori noi. Pe langa echipa asta ne mai trebuie o echipa de beta-testeri seriosi carora le vom imparti sarcini de testare pentru a gasi si remedia cat mai repede crash-urile. Sa vedem acum cati dintre voi sunteti dispusi sa iesiti din zona de “comfort” si sa va alaturati cu adevarat comunitatii de editing. Atat am avut de spus. Va doresc o seara placuta si sa auzim numai de bine :-D .

Eu pot ajuta cu cea mai mare placere la DB !
K, DenisAndreiTatar si CosminLalu mai asteptam cateva zile si apoi va anunt via pm ceea ce trebuie sa facem.
moldoioan wrote: Revenim cu “noutati” in privinta patch-ului RNGP 7. Pentru a putea continua munca la acest patch avem nevoie sa formam o echipa din minim 5-6 membri. Pentru aceasta cine e este dispus sa ne ajute sa lase un mesaj in acest topic, specificand cee ace stie sa faca pe partea de editare. Cand vom avea incropita echipa ne vom muta pe slack unde se va crea un workgroup in care vom colabora in privinta finalizarii patch-ului. Practic cautam editori in photoshop (bannere, flaguri si adboards) care au mai lucrat la patch-uri sau care se pricepi si au timp liber, iar pe partea de DB sa fie 1-2 oameni care sa se ocupe de transferuri, contracte, sa creeze jucatori noi. Pe langa echipa asta ne mai trebuie o echipa de beta-testeri seriosi carora le vom imparti sarcini de testare pentru a gasi si remedia cat mai repede crash-urile. Sa vedem acum cati dintre voi sunteti dispusi sa iesiti din zona de “comfort” si sa va alaturati cu adevarat comunitatii de editing. Atat am avut de spus. Va doresc o seara placuta si sa auzim numai de bine :-D .

As putea sa dau o mana de ajutor la DB .
Ma pricep cat de cat in photoshop v-as putea ajuta la cate cv si si patch teaster!
Andrus2K18 wrote: Ma pricep cat de cat in photoshop v-as putea ajuta la cate cv si si patch teaster!

Cei care vor sa ajute va org sa-mi dati PM cu adresa de e-mail pentru a va putea adauga in workgroup-ul de pe slack.
Previous 1 ... 47, 48, 49, 50, 51 Next
503 posts Page 50 of 51