Ligile românești în FIFA!

596 posts Page 58 of 60
Previous 1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60 Next
David Boar wrote: Apropo, exagerezi cand spui "toti", pentru ca, daca te-ai uita, dupa ce a pus Gaba link-ul, toate comentrile erau "multumim" si poze din joc cu bug-uri. Apoi, gasiti un fix la bugurile alea si dupa, nu a mai aparut decat o problema, cu un jucator de la Viitorul. Mie imi merge fara probleme, deci, nu "toti" au problema asta :)

Exagerez nu exagerez s a spus ca fiecare trebuie sa caute probleme ale patch ului sau bug uri si sa le posteze aici sa se remedieze...eu vreau doar sa remediati problema pe care o am, pt ca nu sunt singurul (raideR are exact aceeasi problema)..de ce va este greu sa postati un video cum ar trebui sa instalam fara sa mai avem "necazuri"? Voi spune si eu "multumesc" odata ce s a rezolvat treaba. :)
Vali47 wrote: Eu dupa ce mi l-am instalat (cu mare dificultate, btw), am observat ca nu pot juca decat cu Liga 1. Nu stiu daca e Liga 2 bagata si nu mi s-a instalat mie cum trebuie sau daca nu ati introdus-o voi. Daca nu ati bagat-o voi, cand o sa se adauge?

A si zis Gaba ca e decat Liga 1 :)) De ce nu ai citit ce a scris? Plus ca e o versiune beta, mai e pana se baga.
Vrem video cum se instaleaza de la cap la coada packu cu fifa curat!!!!
Nicolae Sima wrote: Vrem video cum se instaleaza de la cap la coada packu cu fifa curat!!!!

Si mie mi s-a parut dificil la inceput, pt ca erau sacaitoare instalarile alea modding way, si am si un harb de pc si a durat o vesnicie sa se instaleze patchul. Dar nu e asa greu. intri pe site-ul official modding way si descarci fiecare versiune de la 17.5.0 in sus (inclusiv ultima, care e 21.1.0 sau ceva de genu). dupa ce o descarci pe prima, dezarhivezi in folderul fifa 14. dupa ce o descarci pe a doua, dezarhivezi in folderul fifa 14 (o sa trebuiasca sa dai replace la fisiere). faci asa cu fiecare versiune, pana la ultima. la ultima, intri pe MWM selector si dai database 15 si dai apply. dupa care regenerezi patchul cu filemaster. eu asa am facut si functioneaza
Nu inteleg ce vi se pare asa greu sa instalati acel mod. Uitati aici video: https://www.youtube.com/watch?v=J4nuq2CsDCI . Aici sunt doar cateva versiuni dar asa trebuie sa faceti cu toate versiunile pana la 22.1.0.
florin422004 wrote: Nu inteleg ce vi se pare asa greu sa instalati acel mod. Uitati aici video: https://www.youtube.com/watch?v=J4nuq2CsDCI . Aici sunt doar cateva versiuni dar asa trebuie sa faceti cu toate versiunile pana la 22.1.0.

Exact asta am facut pana acum de vreo 6-7 ori si tot nu am echipamente si logo uri la unele echipe din liga 1 (missing texture) adica aceeasi problema ca si pana acum.
De ce cand dau next uneori la cariera sau cand dau sa incep unele meciuri ma scoate din fifa cam la 10-15 min ma scoate..HELP
Wicked wrote:
florin422004 wrote: Nu inteleg ce vi se pare asa greu sa instalati acel mod. Uitati aici video: https://www.youtube.com/watch?v=J4nuq2CsDCI . Aici sunt doar cateva versiuni dar asa trebuie sa faceti cu toate versiunile pana la 22.1.0.

Exact asta am facut pana acum de vreo 6-7 ori si tot nu am echipamente si logo uri la unele echipe din liga 1 (missing texture) adica aceeasi problema ca si pana acum.

Eu am facut la fel si mie imi merge perfect doar ca daca schimba cfr un jucator imi da crash si cu viitorul imi da de cand incep meciul.
Stiu ca e doar un beta, insa chiar si asa, sunt multe incoveniente care trebuie luate in seama. Crash-uri random destul de dese (am luat vreo 5 in 60 de minute), cand joci cu CFR iei crash in min 81, cu Viitorul de asemenea iei crash la antrenamente, Maric de la Dinamo nu are cap, nu sunt scoreboarduri (decat cel de la Telekom, dar nici ala nu e foarte bine facut) plus cateva mici buguri.
Sper sa adaugati curand un update care sa includa si Liga 2, chiar nu are farmec fara ea (nu cont daca nu are kituri sau loturi acutalizate, puteti chiar sa puneti voi niste echipe la misto sau inventate, nu are importanta). Dar chiar conteaza enorm Liga 2 pentru cariera, mai ales daca joci cu Voluntari sau Sepsi sau echipe din astea mici. Cand stii ca esti automat salvat de la retrogradare indiferent de pozitia in clasament parca iti taie acel entuziasm. Spor la treaba si multumim.
Vali47 wrote: Stiu ca e doar un beta, insa chiar si asa, sunt multe incoveniente care trebuie luate in seama. Crash-uri random destul de dese (am luat vreo 5 in 60 de minute), cand joci cu CFR iei crash in min 81, cu Viitorul de asemenea iei crash la antrenamente, Maric de la Dinamo nu are cap, nu sunt scoreboarduri (decat cel de la Telekom, dar nici ala nu e foarte bine facut) plus cateva mici buguri.
Sper sa adaugati curand un update care sa includa si Liga 2, chiar nu are farmec fara ea (nu cont daca nu are kituri sau loturi acutalizate, puteti chiar sa puneti voi niste echipe la misto sau inventate, nu are importanta). Dar chiar conteaza enorm Liga 2 pentru cariera, mai ales daca joci cu Voluntari sau Sepsi sau echipe din astea mici. Cand stii ca esti automat salvat de la retrogradare indiferent de pozitia in clasament parca iti taie acel entuziasm. Spor la treaba si multumim.

+1 si cu craiova imi da crash
Previous 1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60 Next
596 posts Page 58 of 60