Ligile românești în FIFA!

13 posts Page 1 of 2
Image

Salut si bine v-am gasit la noua mea cariera. Am ales sa iau Burnley deoarece mi se pare extraordinar ce a reusit sa faca Sean Dyche sezonul asta in Premier League.

Din pacate am inceput sezonul cu stangul, un singur punct in trei etape, insa speram sa ne revenim.

Am decis sa ma bazez in principal pe lotul pe care il am, neavand un buget de transferuri prea mare (4,5 milioane euro).

Transferuri:

1. Marko Grujic - imprumut de la Liverpool pana la sfarsitul sezonului.
2. Ionut Nedelcearu - 2M euro de la Dinamo, imprumutat inapoi pana la sfarsitul sezonului.
3. Maecky Ngombo - jucator liber de contract, 21 de ani, potential destul de mare.

Momentan cel mai bun atacant al nostru, Ashley Barnes este accidentat pentru 2 luni.
Ouch chiar ca ai inceput cu stangul acest sezon urata infrangerea si cu Spurs.. e bine ca ai reusit sa castigi in cupa dupa care a urmat un egal cu West Ham sa zicem bunicel.
Sa speram ca moralul echipei este unul mai bun dupa ultimele 2 meciuri si urmatoarele meciuri sa fie castigate :D Succes !
Image
Bafta la Burnley, nu ai avut un inceput prea grozav de sezon, o infrangere cu newcastle, dar asta a fost la inceputul sezonului, dupa ai intrat in baietii tai si eu zic ca ti-ai mai revenit, iar egalul cu City o confirma.
Rezultate ceva mai bune față de primul update, însă se vede că ai nevoie de jucători mai buni ca să faci față în Premier League!
Un egal cu City care pare ca seria de rezultate sa para mai buna,
Puteai face surpriza si cu Chelsea, te-ai tinut bine 73 de minute
Origin: sandruadi
Image

Image
Două victorii foarte importa te cu Swansea și Stoke! Urmeazp un adversar foarte greu în Carabao Cup, sper că te vei descurca mai bine ca în meciul din campionat cu United!
Image

Image

Image
E bine ca ai mai strans 5 puncte in campionat .
13 posts Page 1 of 2