Ligile românești în FIFA!

22 posts Page 1 of 3
Image

Image

Dica vrea sa castige campionatul anul asta cu FCSB. Becali are incredere mare in el

Image

am toate transferuri la zi(joc fm18)
Nu vreti comentarii de genul: "o victorie mare , succes mai departe"? Atunci nu mai postati asa. Cum lasi asa primesti.
Succes la Steaua! :D Ai grija sa nu il superi pe Gigi! :))
oh, mercenariess :D welcome

bafta la FCSB
Bafta la steaua
bafta
Image
Palmares
Valencia :
Image

FCSB - Concordia 1-3

Gnohere(11) ////Gaman own goal (33)
Balasa rosu ///Patache (59)
////Cristescu pen (66)

Astra - FCSB 1-3
Vera(84) //// Gnohere (4, 12)
//// Man (80)

FCSB - Plzen 6-0
Momcilovic (36, 61)
Gnohere (43, 58)
Planic ( 66)
Hubnik own goal (86)

FCSB - Botosani 3-1
Gnohere (30) /// Golofca (72)
Gaman (33)
Alibec (36)

Plzen - FCSB 1-2
Brezina (76) //// Gnohere pen (22)
//// F.Tanase (55)

Image

Image

Am inceput prost, un debut foarte slab, in meciul cu Concordia ne-am batut singuri, Dupa ce a luat rosu Balasa, Jorge a facut penalty. Teixeira s-a accidentat o luna. Sa va mai spun un transfer facut de noi, Florin Costea a venit la noi pentru un an, incercam sa il ajutam, a mai fost la noi si vrem sa-i dam o mana de ajutor. In Champions League am picat cu un adversar foarte greu, nu vreau sa spun ca o sa pierdem calificarea, noi speram la o minune, le uram succes si la cei de la Viitorul, au meci cu Celtic pentru intrarea in grupele UCL. Ar fi ceva frumos sa reusim ambele echipe sa ne califcam in grupe. Gnohere e intr-o forma maxima, sa speram ca va continua asa pana la finalul sezonului, In poarta am folosit toti portari(Balgradean, Vlad si Stăncioiu). O sa cautam un fundas dreapta, Benzar e singurul din echipa.
Nu vreti comentarii de genul: "o victorie mare , succes mai departe"? Atunci nu mai postati asa. Cum lasi asa primesti.
Ai inceput cu stangul cum ai zis si tu , totusi dupa acel meci ai castigat toate celelalte partide . Vreau sa vad un brazilian pe banda alaturi de Benzar :)) :D , sa vedem ce transfer vei mai reusi , Costea ii batran deja nu stiu daca ai putea sa mai faci ceva cu el :)
Image
Palmares
Valencia :
în afară de meciul cu Chiajna ai avut numai victorii ! Să vedem și ce fundaș vei găsi !
ai inceput cum nu se poate mai slab, nu ma asteptam sa pierzi cu Chiajna, dar ai reusit sa revii repede si ai cam facut show mai ales cu Plzen in tur, nu le-ai dat nici o sansa deloc. Nustiu ce sa zic de F.Costea, nustiu unde sa-l mai pui si pe el, il ai pe Gnohere, Alibec...
Nustiu cu cine ai picat in UCL dar bafta :)
Image

Multam de prezentare, Alecs
chiar* am scris repede.
22 posts Page 1 of 3